0
0 ilość produktów

Brak produktów w koszyku

Zaznacz stronę

Super premium

cat&dog food

Natural Trail

Natural Trail to rezultat pracy i pasji miłośników zwierząt. Naszym głównym celem jest stworzenie linii produktów żywieniowych, które nie tylko smakują doskonale, lecz także są zgodne z naturalnymi potrzebami naszych ukochanych zwierzaków. Każdy produkt Natural Trail to wynik starannie dobranej selekcji składników najwyższej jakości, równoważących standardy żywienia dla ludzi.

W naszym procesie twórczym kierowaliśmy się jednym pytaniem: co jest najlepsze dla psów i kotów? Doszliśmy do wniosku, że najlepsze rozwiązania są już obecne, ponieważ natura stworzyła idealne wytyczne dla mięsożernych zwierząt, jakimi są psy i koty. Dlatego w opracowywaniu receptur karm Natural Trail czerpaliśmy inspirację prosto z natury.

Psy i koty to naturalni spadkobiercy wilków, rysi i żbików. Ich DNA w 99,9% zgadza się z ich dzikimi krewnymi. Wilki, rysie i inne dzikie koty żywią się głównie mięsem i białkiem zwierzęcym, co stanowi fundament ich diety w środowisku naturalnym. Wierzymy, że najlepsze rozwiązania żywieniowe dla naszych pupili znajdują się właśnie w naturze, dlatego nasze karmy są odzwierciedleniem tego naturalnego pierwowzoru.

Karmy Natural Trail charakteryzują się:

 

  • wysoką zawartością składników mięsnych,
  • odpowiednią ilością białka głównie pochodzenia zwierzęcego,
  • małą ilością węglowodanów,
  • odpowiednią ilością tłuszczu,
  • składem wzbogaconym o zioła, warzywa i owoc

Mamy tu wszystko czego potrzebują zwierzęta mięsożerne, dlatego z pełną świadomością możemy powiedzieć, że jest to dieta zgodna z naturalną. Tak opracowana dieta korzystnie wpływa na kompleksowy rozwój, system immunologiczny, stan mięśni oraz żywotność. Jesteśmy pewni, że odpowiednia dieta i miłość jaką obdarzamy nasze zwierzęta stanowią klucz do ich długiego, pełnego energii i szczęśliwego życia. Ten naturalny zestaw zawierający w sobie zarówno wysoką jakość składników, uczucia oraz technologię na najwyższym światowym poziomie, pozwala nam porównać karmy Natural Trail do tego wszystkiego co mądre, inteligentne i w najwyższej jakości. Wszyscy, którzy podają karmy Natural Trail swoim pupilom mogą być pewni, że to dobry wybór.

Natural Trail karma dla psa

Karmy dla psa

Natural Trail karma dla kota

Karmy dla kota